به همت هیات هاکی و اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار صورت گرفت ؛ تجلیل فرماندار شهرستان از ملی پوشان و دختران قهرمان هاکی شهرستان رودبار - پایگاه خبری ،تحلیلی آوای یونس | پایگاه خبری ،تحلیلی آوای یونس
به همت هیات هاکی و اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار صورت گرفت ؛ تجلیل فرماندار شهرستان از ملی پوشان و دختران قهرمان هاکی شهرستان رودبار
شناسه خبر : 926 | تاریخ انتشار : 11 آذر 1402 - 16:28 | 218 بازدید

اختصاصی آوای یونس – طی مراسمی با حضور ۲۶ بازیکن دختر، مربی و سرپرست تیم هیات هاکی شهرستان رودبار از ۶ بازیکن دختر دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان جمهوری اسلامی ایران و همچنین ۱۴بازیکن تیم هاکی منتخب گیلان که در مسابقات کشوری یاسوج به مقام نائب قهرمانی هاکی داخل سالن کشور دست یافته بودند و ۱۲ بازیکن دختر زیر ۱۴ سال که در المپیاد ورزشی کرمانشاه حضور پیدا کرده بودند با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

در این مراسم که در سالن اجتماعات شهید سید یونس حسینی رودباری فرمانداری رودبار با حضور طهمورث عموپور فرماندار این شهرستان، قاسم رضائی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری،رضا مودبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار، شاهین آبزن رئیس هیات هاکی شهرستان رودبارحضور داشتند در ابتدای این مراسم تجلیل رضا مودبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار ضمن تشکر از زحمات و تلاش های فرماندار شهرستان رودبار و توجه به امر ورزش طی سخنانی بیان داشت؛ شهرستان رودبار دارای ورزشکاران و قهرمانان توانمند در رشته های مختلفی است که در سطوح جهانی و بین المللی با کسب عناوین متعدد قهرمانی موجب خوشحالی مقام معظم رهبری و مردم شهرستان رودبار می شوند.

مودبی خاطرنشان کرد؛ بدون هیچ تعارفی ورزش هاکی ورزش طلایی شهرستان رودبار است که در مسابقات آسیایی و داخلی خودنمایی کرده و درخشش متعددی در تیم ملی و مسابقات برون مرزی از خود نشان می دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار ادامه داد؛ شهرستان رودبار در رشته های؛ فوتبال، والیبال، وزنه برداری، کشتی،قایقرانی، ورزش های رزمی قهرمانان جهانی و بین المللی دارد که نشان از استعداد بالقوه و متفکرانه قهرمانان رودباری است که باید روی این سرمایه های ارزشمند توجه بیشتر و وقت بیشتری گذاشت.

مودبی تاکید نمود؛ ما در رشته هاکی در سطح کشور به عنوان شهر طلایی و درخشان هاکی هستیم و در هیچ جای این کشور نمی بینید که از یک هیات که ۱۴ نفر هستند ۶نفر به اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی بانوان جمهوری اسلامی ایران دعوت شوند یا اینکه در مسابقات آسیایی حضور درخشان داشته باشند.

وی همچنین ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه و بی منت شاهین آبزن رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار که دلسوزانه و پدرانه در کنار بازیکنان تیم حضور دارد از مینا حسنی به عنوان مربی ارزنده، زحمت کش و خستگی ناپذیر نام برد که عمر و جوانی خود را صرف تربیت بازیکنان و ملی پوشان هاکی نموده و در این مسیر سال های سال تلاش های ارزنده ای به خانواده بزرگ هاکی نموده است که ورزش شهرستان رودبار مدیون تلاش های سرکار خانم حسنی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار ادامه داد؛ وزارت ورزش و جوانان می بایست با اعتبارات کافی برای ارتقا ورزش هاکی در ادامه موفقیت های این رشته همکاری و محبت بیشتری را معطوف دارد.

مودبی در ادامه اختصاص یک زمین مناسب و اختصاصی برای هاکی بازان شهرستان رودبار را ضروری دانست و خاطر نشان کرد؛ با پیگیری و تلاش های رئیس محترم هیات هاکی شهرستان رودبار و پیگیری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رستم آباد انشاالله در آینده شاهد این اتفاق ارزنده در شهرستان رودبار خواهیم بود.

در ادامه این نشست شاهین آبزن رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار ضمن تشکر از حسن نظر و امتنان و توجه عموپور فرماندار شهرستان رودبار که برای چندمین بار با قهرمانان و ملی پوشان هاکی دیدار و گفتگو داشته است با اشاره به گزارش عملکرد هیات شهرستان رودبار در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲ و قدردانی از تلاش های مربی سخت کوش هیات هاکی شهرستان سرکار خانم حسنی و تقدیر از تلاش های مثمرثمر بازیکنان با انگیزه هیات هاکی شهرستان رودباربیان داشت؛ خوشبختانه با وجود محدودیت های مالی و اعتباری و کمبود شدید امکانات ورزشی خصوصا در رشته هاکی و همچنین کسب عناوین متعدد قهرمانی توسط دختران غیرتمند حضور ۶ تن از بازیکنان هیات هاکی شهرستان رودبار در غالب تیم منتخب هاکی استان گیلان در اردوی آماده سازی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران این بازیکنان همچنان برای کشور عزیز ما ایران افتخار کسب می کنند که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

شاهین آبزن خاطر نشان کرد؛ با همه این محدودیت ها باید مدیران کشوری و استانی ورزش توجه ویژه و خاصی به لحاظ اعتبارات و امکانات ورزش هاکی که بسیار گرانقیمت است به این رشته مدال آور و افتخار آفرین داشته باشند.

رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار در خاتمه با اشاره به تشکیل تیم پسران هیات هاکی که زیر نظر حسن جعفرنیا مربی با سابقه هاکی در شهر رستم آباد تشکیل گردیده از فرماندار شهرستان رودبار درخواست نمود که برای اختصاص امکانات بیشتر محبت خود را شامل این بازیکنان ارزشمند داشته باشند.

در ادامه مراسم تجلیل از ملی پوشان و بازیکنان ارزنده هیات هاکی شهرستان رودبار مینا حسنی مربی دلسوز و با سابقه تیم ملی هاکی بانوان جمهوری اسلامی ایران و نائب رئیس هیات هاکی استان گیلان که به عنوان مربی قدیمی و کهنه کار هیات هاکی شهرستان رودبار سال های سال بازیکنان زیادی را به تیم ملی هاکی معرفی نموده است در ابتدای صحبت های خود ضمن ابراز خرسندی از توجه و وقتی که فرماندار شهرستان به بازیکنان هاکی این شهرستان دارد بیان داشت؛ ما هر بار که با دست خالی و امکانات کم به مسابقات کشوری اعزام می شویم در عوض با دستان پر و با مدال و کاپ قهرمانی بر می گردیم که این امر موجب شده نام شهرستان رودبار و استان گیلان لرزه بر اندام حریفان و رقبا بیاندازد.

مربی تیم ملی هاکی جهموری اسلامی ایران در ادامه ضمن تقدیر از تلاش و همراهی و همدلی رضا مودبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار و شاهین آبزن رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار که دغدغه مند ورزش هاکی در سطح شهرستان رودبار هستند بیان داشت؛ شهرستان رودبار دارای معادن و مواهب خدادادی است که این ها می تواند به لحاظ حامیان مالی ورزش برای اعزام های داخلی و خارجی به تیم هاکی شهرستان رودبار کمک کند

حسنی تاکید نمود؛ ورزش هاکی ورزش المپیکی است و حضور بازیکنان رودباری در ترکیب تیم ملی یک افتخار برزگی است که شاید کمتر کسی به این موضوع توجه نموده است.

مینا حسنی در خاتمه بیان داشت؛ در حال حاضر درخواست داریم تا برای بدن سازی بازیکنان تیم برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی با باشگاه های بدنسازی شهرستان مکاتبه تا انشاالله بازیکنان بتوانند بدون دغدغه به این رشته ادامه دهند.

در خاتمه مراسم تجلیل از قهرمانان هاکی شهرستان رودبار طهمورث عموپور فرماندار شهرستان رودبار ضمن خیر مقدم و ابراز خشنودی از دیدار مجدد با دختران هاکی باز شهرستان رودبار و تبریک افتخار آفرینی این بازیکنان در کشور و دعوت به اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی جمهوری اسلامی ایران بیان داشت؛ بنده قدردان زحمات شما در شهرستان رودبار و عناوین متعددی که کسب نمودید هستم.

مهندس عموپور افزود؛ ای کاش هیات های ورزشی تنها به عناوین اکتفا نکنند و با تلاش و اعتباری که در بین مردم و مسئولین دارند بتوانند هر از گاهی برای قهرمانان خود مراسم ترتیب داده و در این مسیر از کمک های مدیران و مسئولین مربوطه هم بی بهره نباشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودبار ادامه داد؛ در دیدار ورزشکاران و مدال آوران مسابقات آسیایی و پارا المپیک که موجب تحسین و تشویق معظم له شد صحبت های بسیار ارزنده ای از مقام معظم رهبری و همچنین تشکر ایشان از مدال آوران و قهرمانان صورت گرفت خصوصا رهبر معظم انقلاب با تمجید از بانوی مدال آور ایران که با فرزند خردسال خود روی سکو قرار گرفت و یا بانوی قهرمان که از دست دادن با مرد نامحرم اجتناب کرد به زعم ایشان صدای رسای دین مبین اسلام در دنیا بود.

عموپور ضمن قدردانی از تلاش های رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و شاهین آبزن رئیس پرتلاش هیات هاکی شهرستان رودبار و همچنین زحمت های فراوان سرکار خانم حسنی مربی باسابقه تیم ملی هاکی جمهوری اسلامی ایران بیان داشت؛ امروز بر خود می بالم که این افتخار نصیب بنده شده که در خدمتم خانواده بزرگ و قهرمانان خوب و پرتلاش هاکی شهرستان رودبار هستم.

وی وحدت، همدلی و مودت بین اعضای تیم هاکی بانوان شهرستان رودبار را مثال زدنی نامید و خاطر نشان کرد؛ در سفر پیش روی ریاست محترم جمهور به استان گیلان در خصوص توجه به هیات های ورزشی خصوصا هاکی و توجه به بحث امکانات و زمین اختصاصی مکاتبه صورت خواهد گرفت.

فرماندار شهرستان رودبار در خاتمه سخنان خود ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد درخشش قهرمان ورزشی رشته های مختلف و هیات هاکی در مسابقات ملی و بین المللی باشیم.

شایان ذکر است در خاتمه این دیدار صمیمی با حضور فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان و همچنین رئیس هیات هاکی شهرستان رودبار از ۲۶ بازیکن و ۶ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی هاکی بانوان جمهوری اسلامی ایران با لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد.

 

ثبت دیدگاه

گالری تصاویر مشابه
30 مهر 1402 218 بازدید